Referenties

Bedrijfsmanagement

Amazone opleiding EFQM www.amazone.be
Atlas Copco opleiding lager kader www.atlascopco.com
Atlas Copco PAR opleiding manufacturing engineers www.atlascopco.com
BBL (ING) strategieontplooiing www.bbl.be
Brabantia Belgium opleiding probleemoplossende technieken www.brabantia.nl
Broeders Alexianen strategiebegeleiding www.fracarita.org
ENI (Fabricom - GTI)
opleiding meten van klantentevredenheid
www.fabricom-gti.com
Kamer van Koophandel A-W EFQM implementatie www.voka.be
Nationaal MS Centrum opleiding functioneringsgesprekken www.ms-centrum.be
New Holland Tractor (CNH Industrial)
Blits Kaizen www.cnh.com
Punch Graphix (Xeikon)
opleiding procesbeheersing en probleemoplossende technieken www.punchgraphix.com
Revalidatie & MS Centrum EFQM implementatie
www.msreva.be
RVT St Elisabeth EFQM implementatie www.bejaardenzorg-ght.be
SanoRice Belgium SWOT analyse www.sanorice.nl
VIK opleiding meten van klantentevredenheid www.vik.be
VIK modules kwaliteitszorg en sociale vaardigheden binnen de Fellow in project management www.vik.be
VIMKO opleiding functionerings- en evaluatiegesprekken www.nascholing.be
VLAM opstellen beleid : Visie, Missie en Waarden www.vlam.be
VVKSO opleiding functionerings- en evaluatiegesprekken www.vvkso.be
Waterwegen en zeekanaal EFQM - ISO 9001 www.WenZ.be
Wonen en werken opleiding EFQM www.wonen-en-werken.be
     

Productiviteit - Lean

All Crump steltijdreductie www.allcrump.be
Allanta opleiding OEE www.allanta.be
Amelior opleiding Lean Expert - Toolkit voor productiviteitsverbetering www.amelior.be
Atlas Copco opleiding lager kader www.atlascopco.com
Berry Floor productiviteitsdoorlichting werkplaats, steltijdreductie, functieomschrijvingen www.berryfloor.be
Brabantia Belgium/Nederland invoering Kanban systeem www.brabantia.nl
Brabantia Belgium productiviteitscoaching afdeling www.brabantia.nl
Brabantia Belgium opleiding procesengineers www.brabantia.nl
Brabantia Belgium Lean - Lean Office-Kaizen www.brabantia.nl
CNH Belgium - Zedelgem Blits Kaizen - steltijdreductie www.cnh.com
Crown Belgium steltijdreductie www.crowncork.com
DE Masterblenders 1753 analyse werkbelasting productielijnen www.demasterblenders1753.com
DE Masterblenders 1753 optimalisatie eindverpakking www.demasterblenders1753.com
Euroclean analyse werkbelasting www.euroclean.be
Euromold werkpostorganisatie, layout en tijdsstudie www.nexans.be
Euromold doorlichting magazijntaken www.nexans.be
Glaverbel opleiding werkpostorganisatie www.glaverbel.be
Grada International opleiding meestergasten en brigadiers www.grada.be
Grada International invoering Kanban systeem www.grada.be
Gyproc Saint Gobain opleiding 5S-5O www.gyproc.be
Herto advies organisatiestructuren www.herto.be
ISS Catering algemene productiviteitscoaching www.iss.be
JSR Micro layout en goederenstroom werkplaats www.jsrmicro.com
Kempico doorlichting onderhoudsafdeling www.kempico.be
Machines Collette analyse brigadierstaken www.collette.be
Manders produktie productiviteitsdoorlichting werkplaats www.mandershides.com
Mek. Kon. Baudoin werkplaatsplanning www.baudoin.be
New Holland Tractor (CNH Industrial)
tijdsstudie www.cnh.com
New Holland Tractor (CNH Industrial)
opleiding werkpostorganisatie www.cnh.com
New Holland Tractor (CNH Industrial)
Blits Kaizen OEE - steltijdreductie www.cnh.com
Ovi layout en organisatie magazijn www.ovi.be
Plakoni Engineering werkpostorganisatie en tijdsstudie www.plakoni.be
Salsa Food Group productiviteitsdoorlichting werkplaats www.salsafoodgroup.be
Structural Europe (Pentair) productiviteitsdoorlichting werkplaats www.structural.com
URS productiviteitsdoorlichting werkplaats www.urs.be
Van Den Bosch & Van Ranst productiviteitsdoorlichting werkplaats www.memoire.be
Van Den Bosch & Van Ranst opleiding coachen www.aurodesign.be
Van Hool opleiding werkplaatsverbetering www.van-hool.com
Van Hool IV investeringsstudie automatisering www.vanhool.be
Van Os - Duracoat werkpostorganisatie/rendabiliteit www.vanos-duracoat.com
Veldeman Tent Technology werkmethodeverbetering www.veldemantent.be
VIK opleiding - Toegepaste bedrijfskunde www.vik.be
Witzenmann Benelux opleiding werkplaatsverbetering, lean, lean office, 5S www.witzenmann.be

Theory of Constraints - TOC

CMCB opleidingen TOC www.cmcb.be
Grada International invoering replenishmentsystemen www.grada.be
Grada International invoering drum-buffer-rope www.grada.be
Packo Inox Flow MPM - projectmanagement wwww.packo.com
Procap TOC thinking tools www.procap.com
TUC Rail TOC Critical Chain opleiding www.tucrail.be

Managementsystemen

ACR ISO 9001 www.acr-nv.be
Agentschap maritieme dienstverlening en kust ISO 9001 www.agentschapmdk.be
Allanta opleiding ISO 14001 + interne auditor www.allanta.be
Allanta opleiding OHSAS 18001 www.allanta.be
AWB Schots ISO 14001 www.awbschots.eu
Atlas Copco PAR opleiding auditoren www.atlascopco.com
Bekaert opleiding interne auditoren www.bekaert.com
Belgonucleaire opleiding inspectors ontmanteling www.belgonucleaire.be
Bens BRC www.bens.be
Bio-Rad opleiding interne auditoren www.bio-rad.com
Broosend Hof opleiding hygiëne/HACCP www.broosendhof.be
BT Products opleiding interne auditoren, preaudit ISO 9001 www.toyota-forklifts.be
Carrosserie Step ISO 9001 www.carrosseriestep.be
Cartamundi opleiding ISO 9001 + interne auditoren www.cartamundi.com
Coöperatie Veiling Hoogstraten opleiding interne auditoren voedselveiligheid www.hoogstraten.eu
Courtoy ISO 9001 www.courtoy.be
Cover-it ISO 9001, VCA** www.cover-it.be
De Coster HACCP, GMP www.decosterbvba.be
De Kock - De Brie HACCP www.dekockdebrie.com
De Lijn opleiding interne auditoren www.delijn.be
Depannage 2000 ISO 9001, VCA
www.depannage2000.be
De Schutter (Vawi) HACCP www.vawi.be
deSter opleiding BRC en traceerbaarheid www.dester.com
Dhaxley opleiding interne auditoren www.dhaxley.be
Dymotec VCA* www.dymotec.be
Electrolux opleiding HACCP in ontwerp van keukens www.electrolux-professional.be
Elmina HACCP www.elmina.be
Etap verlichting opleiding interne auditoren www.etaplighting.com
Eternit opleiding interne auditoren www.eternit.be
Eurocontrol opleiding interne auditoren www.eurocontrol.int
Femstaal ISO 9001 www.femstaal.be
Food Warehousing & Distribution opleiding BRC storage & distribution www.fwdnv.be
Golden West Foods HACCP, ISO 14001 www.goldenwest.co.uk
Hoeve Gervan ISO 22000 www.hoevegervan.be
Hoya Lens Belgium ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 180001 www.hoya.be
Hydrogenics ISO 14001, OHSAS 18001 www.hydrogenics.com
Integan opleiding interne auditoren www.integan.be
ISS VCA, ISO 14001, EMAS www.iss.be
ISS Catering HACCP, ISO 9001 www.iss.be
ISS Catering opleiding interne auditoren www.iss.be
Jalo Beheer ISO 9001 www.jalobeheer.be
Joos - Rotamail opleiding interne auditoren www.groupjoos.com
Kerkstoel 2000 + ISO 14001, OHSAS 18001 www.kerkstoel.be
Kiwa Belgium opleiding EAC29 groothandel www.kiwa.be
Laeta Mensa ISO 22000 www.laeta-mensa.be
Lastek Belgium ISO 9001 www.lastek.be
LSC ISO 9001 www.lsc-belgium.com
Machines Collette ISO 9001, ISO 14001 www.collette.be
Mariëns Fruit ISO 22000 www.mariensfruit.be
Marma ISO 22000 www.marma.be
Miko Pac HACCP opleiding teamleden www.mikopac.com
MVT ISO 9001 www.mvt.be
Nivo Finess Autocontrolesysteem voedselveiligheid www.nivofiness.be
NMBS Procurement & Investments
ISO 9001 www.b-rail.be
NMBS Mobility ISO 9001 www.belgianrail.be
Novopolymers ISO 9001 www.novopolymers.com
Orange Applications for Business ISO 9001 www.business.orange.be/nl
Parmin HACCP
Philips Roosendaal ISO 9001 www.philips.nl
Plastigi ISO 9001 www.plastigi.be
Plus Pack BRC Iop, IS014001 www.pluspack.com
REO veiling traceerstudie, HACCP www.reo.be
Procap BRC IOP, ISO 9001 interne audits, integratie managementsystemen
www.procap.com
Revalidatie & MS centrum HACCP www.msreva.be
Rotamail ISO 9001 www.groupjoos.com
Sabemaf opleiding HACCP voor sales medewerkers www.sabemaf.be
Sea invest opleiding interne auditoren www.sea-invest.be
Spano opleiding interne auditoren www.spanogroup.be
Stad Antwerpen - CAL ISO 9001 www.antwerpen.be
Technogas ISO 9001 + PED www.technogas.be
Technogas VCA* www.technogas.be
Telelinq opleiding interne auditoren www.telelinq.com
Thyssenkrupp Encasa ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 www.thyssenkrupp-encasa.be
Trafuco ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, SQAS www.trafuco.be
Transcools ISO 9001 transcools.telenet.be
VAB Fleet Services ISO 9001 www.vabfleetservices.be
Van De Wiele Rubber ISO 9001 www.vandewiele-rubber.be
Van Dievel Transport ISO 9001 www.vandievel.be
Van Dievel Transport duurzaamheidsverslag www.vandievel.be
Van Loock & Partners ISO 9001 www.vanloock.be
Van Os - Duracoat ISO 9001 www.vanos-duracoat.com
VIGC ISO 9001 www.vigc.be
VIK opleiding HACCP/BRC/ISO 22000 www.vik.be
VIK opleiding VCA/OHSAS 18001 www.vik.be
Vlaamse overheid departement LNE ISO 14001 www.lne.be
VMC - Select ISO 9001 interne audits www.vmc-select.be

 

Milieuadvies

Traflux Milieuvergunning www.traflux.be
Zweva Environment Milieuvergunning www.zweva-environment.com

 

Interim management

Antwerpse Kaas Centrale BRC  
ISS Catering HACCP, ISO 9001 www.iss.be
Lotus Bakeries HACCP audits www.lotusbakeries.be
NMBS Procurement & Investments
Supplier Quality Assurance www.b-rail.be
New Holland Tractor ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001 en OHSAS 18001 interne audits www.cnh.com
Stevens & Co ISO 9001 www.stevensco.be
Van Dievel Transport ISO 9001 www.vandievel.be
Verhaeren VCA www.verhaeren.be
Witzenmann Benelux ISO 9001 en 5S interne audits www.witzenmann.be

Schriftelijke communicatie

NMBS Mobility
Nieuwsbrief invoering ISO 9001 www.belgianrail.be

 

Projectmanagement Europese projecten

CKZ Antwerpen Beheers de voedselketen  
Revalidatie & MS centrum Neurologische reïntegratieprogramma's www.msreva.be
Revalidatiecentrum Blixembosch Zorgprogramma NAH www.blixembosch.nl
Vlaams Centrum voor Kwaliteitszorg Procesbeheersing in de voedingssector www.vck.be

Maak uw keuze

Nieuwsbrief

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle nieuwigheden.